Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Klienci

ARKANA reprezentuje prawnie zarówno młode, dynamicznie rozwijające się firmy, jak i marki o wieloletniej, ugruntowanej pozycji.

Wszechstronna wiedza, jaką dysponujemy, doświadczenie w prowadzeniu złożonych spraw oraz pozycja eksperta w dziedzinie prawa spowodowały, że naszej Kancelarii swoje interesy powierzają przedstawiciele wielu sektorów rynku. Kancelaria wpierała w prowadzeniu relacji biznesowych firmy należące m. in. do branży kosmetycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, meblarskiej, transportowej, a także przedstawicieli przemysłu drzewnego. 

Prowadzenie swoich spraw powierzyli nam m.in.:

 • producentów kosmetyków w Polsce,
 • wiodący polski producent słodyczy w Polsce,
 • duża firma transportowa,
 • producent mebli biurowych,
 • dostawca mebli do sieci IKEA,
 • jedna z największych spółek przemysłu drzewnego w Polsce,
 • nadawca telewizji polskiej,
 • salon optyczny,
 • dystrybutor zabawek dla dzieci na rynek polski,
 • producent części samochodowych,
 • wiodący producent runa leśnego,
 • dystrybutor maszyn przemysłowych,
 • importer samochodów amerykańskich,
 • producent mebli z Indii,
 • brytyjski producent części do naprawy turbosprężarek,
 • międzynarodowy producent wyrobów ziemniaczanych,
 • integrator systemów informatycznych dla przemysłu,
 • i inni.

O efektach prowadzonych przez ARKANĘ działań świadczy szerokie grono zadowolonych klientów biznesowych:

-------------------------------------------

"Z usług prawnych Kancelarii Prawnej ARKANA korzystamy z satysfakcją od ponad 4 lat. Zespół prawny Kancelarii wspiera nas w bieżącej działalnośi Przedsiębiorstwa, oferując rzetelną i fachową opiekę prawną. Kancelaria Prawna ARKANA profesjonalnie i z zaangażowaniem prowadzi nasze sprawy przed sądami i organami administracji publicznej, w tym organami celnym, skutecznie reprezentując nasz interesy.

Możemy w pełni polecić obsługę prawną Kancelarii Prawnej ARKANA w Gdyni, której zespół świadczy wyspecjalizowane usługi prawne na wysokim poziomie"

PPU Allfast Sp. z o.o.

-------------------------------------------

"Wobec intensywnego rozwoju firmy na rynku polskim podjęliśmy decyzję o korzystaniu z profesjonalnej pomocy prawnej oferowanej przez Kancelarię Prawną ARKANA w zakresie czynów nieuczciwej konkurencji oraz bieżącej pomocy prawnej.

Pragniemy podziękować Kancelarii Prawnej ARKANA za szybkie i skuteczne podejmowanie właściwych działań. Doceniamy profesjonalne rozwiązania biznesowe proponowane przez Kancelarię Prawną ARKANA.

Polecamy ARKANĘ jako zaufanego partnera w zakresie porad prawnych i obsługi prawnej dla biznesu."

V4B Sp. z o.o. - Gdańsk

-------------------------------------------

"Kancelaria Prawna ARKANA wspiera naszą firmę w przygotowywaniu projektów pism, umów handlowych i regulaminów oraz w zakresie windykacji należności.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych osiągnięć i terminowego wsparcia. Polecamy Kancelarię Prawną ARKANA jako zaufanego partnera w zakresie porad prawnych i obsługi prawnej dla biznesu. Dzięki prawnikom Kancelarii firma nasza zawsze może liczyć na fachową i rzetelną poradę w kwestiach prawnych"

iTBross - Gdańsk

-------------------------------------------

"W 2007 roku zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług gdyńskiej Kancelarii Prawnej ARKANA. Zespół kompetentnych prawników wspiera POLTAREX m.in. w opracowywaniu projektów umów, porozumień czy obsludze wierzytelności. Podczas trwającej już ponad trzy lata współpracy możemy zawsze liczyć na rzetelną poradę i opinię prawną doświadczonych specjalistów.

Kancelaria Prawna ARKANA wykazuje profesjonalne podejście w istotnych dla nas kwestiach. Powierzane zespołowi Kancelarii ARKANA zadania są prowadzone zgodnie z naszymi najlepszymi oczekiwaniami"

PPD POLTAREX Sp.  z o.o. - Lębork

-------------------------------------------

"Uzyskiwana od kancelarii rzetelna pomoc w przygotowywaniu umów handlowych, analizie kontraktów, prowadzeniu rozmów z dostawcami, czy procesach przekształcenia firmy, stanowi dla naszej firmy istotny element prowadzenia działalności biznesowej.

Dzięki współpracy z Kancelarią Prawną ARKANA nasza firma otrzymuje profesjonalną obslugę i doradztwo w istotnych dla nas obszarach. Polecam rozwiązania prawne i wysoką jakość usług Kancelarii Prawnej ARKANA"

EVCOM-TRADE Sp.  z o.o. - Warszawa

-------------------------------------------

"Współpraca z Kancelarią Prawną ARKANA wynikła z potrzeby obslugi wierzytelności. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Kancelarią Prawną ARKANA. Rekomendujemy sumienność i wysoką jakość usług prawnych reprezentowanych przez Kancelarię Prawną ARKANA.

Rozwiązania proponowane przez Kancelarię Prawną ARKANA uwzględniają potrzeby naszej firmy."

PROTEINA FOOD Sp. z o.o. - Włocławek

-------------------------------------------

"W wyniku ciągłego rozwoju spółki Media Kaszebe zdecydowaliśmy się na współpracę z trójmiejską Kancelarią Prawną ARKANA. Kancelaria reprezentowana przez zespół doświadczonych prawników wspiera nas m.in. w sprawach mających związek z obsługą wierzytelności. Rzetelne i profesjonalne podejście Kancelarii ARKANA w rozwiązywaniu trudnych zagadnień biznesowych znalazło przełożenie w pozytywnym dla nas rozstrzygnięciu wielu spraw.

Pragniemy podziękować Kancelarii Prawnej ARKANA za skuteczne i właściwe wywiązywania się z powierzonych jej obowiązków. Doceniamy wkład i zaangażowanie Kancelarii"

Media Kaszebe Sp.  z o.o. - Rumia

-------------------------------------------

"W wyniku ponad dwuletniej już obsługi  wiemy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc i profesjonalne doradztwo zespołu kancelarii w istotnych dla nas kwestiach, m.in. w obsłudze procesów inwestycyjnych i budowlanych, w przygotowywaniu umów handlowych, marketingowych, wszelkiego rodzaju porozumień i oświadczeń, a także wsparciu w zakresie ochrony własności przemysłowej. Kancelaria Prawna ARKANA skutecznie reprezentuje nasze interesy przed sądami i urzędami oraz podczas spotkań biznesowych. 

Poprzez współpracę z kompetentnym partnerem możliwy jest jeszcze szybszy rozwój naszej firmy. Zaangażowanie zespołu ARKANA zasługuje na uznanie"

ZPC VOBRO - Brodnica

-------------------------------------------

"Stała, czteroletnia już obsługa prawna pomaga nam rozwiązywać zagadanienia pozostające w zakresie prawa europejskiego.

Zaangażowanie i wiedza prawników tworzących Kancelarię Prawną ARKANA pozwala na bezpieczne prowadzenie i pewny rozwój międzynarodowej firmy. Dzięki współpracy z ARKANĄ otrzymujemy bieżące doradztwo i pomoc w kluczowych kwestiach prawno-biznesowych"

OCHMANN Holzbearbeitungsmaschinen - Niemcy

-------------------------------------------

"W wyniku rozwoju działalności firmy oraz potrzeby wsparcia w pracach bieżących zdecydowaliśmy się na współpracę z Kancelarią Prawną ARKANA, specjalizującej się w obsłudze prawnej i doradztwie dla dużych firm. Dzięki realizacji wspólnych założeń otrzymaliśmy profesjonalne usługi w naszych sprawach biznesowych. ARKANA uczestniczyła również w procesie przekształceń w firmie oraz czynnościach reorganizacyjnych mających kluczowe znaczenie dla prowadzenia kolejnych działań biznesowych. Kancelaria okazała się także cennym partnerem wspierającym firmę przy obsludze wierzytlności oraz podczas prowadzenia rozmów negocjacyjnych z dostawcami.

W dotychczasowych działaniach zespół Kancelarii Prawnej ARKANA wykazał się profesjonalizmem i zrozumieniem dla potrzeb naszej firmy. Rekomendujemy Kancelarię Prawną ARKANA jako firmę godną zaufania i świadczącą profesjonalne usługi prawne dla biznesu."

VBCH Meble Sp.  z o.o. - Kazanice

-------------------------------------------

"Kancelaria Prawna ARKANA wspierała nas w prowadzonych sporach sądowych związanych m.in. z wypłacaniem odszkodowań dla firm z tytułu poniesionej szkody. Dzięki eksperckim analizom i poradom prawnym PPUH KOMIREX Sp.j. zyskał rzetelnego partnera biznesowego służącego pomocą w kwestiach dotyczących prawa gospodarczego. Podkreślić należy pełne zaangażowanie pracowników kancelarii.

Rozwiązania proponowane przez Kancelarię Prawną ARKANA mają charakter kompleksowy i uwzględniają potrzeby naszej firmy. Rekomendujemy Kancelarię Prawną ARKANA jako godną zaufania firmę świadczącą wyspecjalizowane usługi prawno-biznesowe"

KOMIREX Sp.j. - Siemiatycze

-------------------------------------------

"Współpraca z Kancelarią Prawną ARKANA wynikła z potrzeby obsługi wierzytelności przez doświadczony zespół specjalistów. Dzięki Kancelarii Prawnej ARKANA firma Błysk może zawsze liczyć na profesjonalną i rzetelną poradę w kwestaich prawnych.

Jesteśmy zadowoleni ze wspólpracy z Kancelarią Prawną ARKANA. Rekomendujemy sumienność i wysoką jakość usług prawnych reprezentowanych przez Kancelarię Prawną ARKANA."

Błysk Sp.  z o.o. - Chwaszczyno

-------------------------------------------

"Nawiązana w 2007 roku współpraca z Kancelarią Prawną ARKANA trwa do dziś. Prawnicy ARKANY  wspierają naszą firmę w sporządzaniu umów handlowych, modelowaniu procesów biznesowo-prawnych a także w nadzorze na przygotowywaniem dokumentacji przetargowych. Dzięki natychmiastowej pomocy Kancelarii zyskujemy bieżące doradztwo prawne w zakresie prowadzonych przez firmę transakcji.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego przebiegu współpracy. Doceniamy pełne zaangażowanie prawników Kancelarii Prawnej ARKANA, którzy w jasny i klarowny sposób rozmawiają z klientem zarówno o bezpieczeństwie, jak i możliwym ryzyku prawnym związanym z prowadzonymi transakcjami"

Zaklad Stolarstwa Ogólnego - Lębork

-------------------------------------------

"Kancelaria Prawna ARKANA zajmuje się obsługą prawną naszego salonu. Dzięki wsparciu prawników ARKANA możemy liczyć na profesjonalną i bieżącą pomoc w istotnych dla nas kwestiach biznesowo-prawnych.

Efekty realizowanych przez Kancelarię działań spotykają się z naszymi oczekiwaniami. Rekomendujemy Kancelarię Prawną ARKANA i zespół tworzących ją ekspertów"

CENTRUM OPTYCZNO-OKULISTYCZNE - Gdynia

-------------------------------------------

"Wszystkie działania prowadzono w sposób rzetelny i profesjonalny. Dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć Kancelarii stałą i bieżącą obsługę prawną naszej apteki. Prawnicy ARKANY doradzają nam przy sporządzanych i zawieranych umowach oraz pomagają w prowadzeniu negocjacji handlowych.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych osiągnięć i regularnego, terminowego wsparcia. Polecamy kompetentny zespół prawników Kancelarii ARKANA"

Apteka "Pod Gryfem Pomorskim" - Gdynia

-------------------------------------------

"ARKANA Law Office supported us in cases about debt payoff. ARKANA carried out negotiations with the debtor as primary instrument for debt payoff and in case of unsuccessful negotiation they provide assistance in conciliatory proceedings and court action.

We have been very pleased with the result and the professional level of service offered by ARKANA Law Office. ARKANA's team were well-organizes and trustworth. We recommend ARKANA Law Office without reservation."

Melett Limited - Wielka Brytania

-------------------------------------------

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami i referencjami.

Arkana