Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

Nowy prawnik w Kancelarii Prawnej ARKANA

Od lutego 2011 r. do zespołu Kancelarii Prawnej ARKANA po krótkiej przerwie powróciła Agata Małgorzata Zakrzewska, ekspert z zakresu prawa gospodarczego i prawa pracy. Nowy prawnik zajmie się sprawami związanymi z obrotem gospodarczym.

Agata Małgorzata Zakrzewska, absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim, związana była z Kancelarią ARKANA w latach 2009-2010.

– Cieszę się, że mogę kontynuować współpracę z kancelarią, która zapewnia możliwość rozwoju oraz zwiększenie kompetencji w zakresie interesujących mnie dziedzin prawa. Możliwość stałych konsultacji z klientami i pracy nad bieżącymi zagadnieniami prawnymi oraz projektami pism jest jednym z powodów, dla których zdecydowałam się związać swoją karierę zawodową z ARKANĄ – mówi Agata Małgorzata Zakrzewska, prawnik w Kancelarii Prawnej ARKANA.

Agata Małgorzata Zakrzewska doświadczenie zdobywała m. in. podczas pracy w gdańskim Sądzie Okręgowym, uczelnianych poradniach prawnych oraz centrach doradztwa prawnego. Do zadań nowego prawnika ARKANY, oprócz prac związanych ze sporządzaniem wszelkich pism prawnych, należeć będzie także przygotowanie porad przeznaczonych na potrzeby eksperckiej współpracy Kancelarii z mediami.

Więcej informacji dostępnych jest również w dziale Zespół.

Arkana