Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

Nowa internetowa wizytówka Kancelarii ARKANA!

4 kwietnia br. Kancelaria Prawna ARKANA uruchomiła nową stronę internetową. Założeniem projektu było położenie  większego nacisku na interakcję z klientem poprzez budowanie bazy wiedzy z zakresu prawa dla biznesu. Witryna dostępna jest pod tym samym adresem, co dotychczas: www.arkana-lex.eu.

Kancelaria Prawna ARKANA

Przeznaczona dla przedsiębiorców strona pozwala zapoznać się z bogatą ofertą działań i pomocy prawnej dla firm. Informacje na temat Kancelarii, jak i proponowany biznesmanom zakres realizacji, podsumowuje możliwa do pobrania przez klientów prezentacja. Korzystający z witryny mogą również zapoznać się ze znajdującymi się w dziale Porady lekcjami prawa dla prowadzących biznes. To miejsce, w którym zebrani wokół ARKANY specjaliści z różnych dziedzin prawa w przystępny sposób dzielą się kompleksową wiedzą.

– Przy powstawaniu nowej strony ważną kwestię stanowiła dla nas nieszablonowość, która przejawia się zarówno w grafice, jak i w dostępnych funkcjonalnościach. Zależało nam także na podkreśleniu profesjonalnego wizerunku Kancelarii oraz jednoczesnym wskazaniu na skuteczność naszych działań i otwartość wobec naszych klientów, polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Cieszę się, że nowa wizytówka firmy realizuje te założenia i budzi zainteresowanie zarówno stałych, jak i potencjalnych klientów – mówi Paweł Buszkiewicz, Kancelaria Prawna ARKANA.

Dodatkowo, dla osób obecnych w serwisie Facebook, przygotowano możliwość bieżącego zapoznania się z publikacjami i poradami przygotowywanymi przez Kancelarię. Fan page, do którego prowadzi ikona dostępna na każdej z podstron, znajduje się pod adresem: facebook.com/Kancelaria.Prawna.Arkana.

Arkana