Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

Małgorzata Stawicka nowym ekspertem prawa w ARKANIE

Do zespołu Kancelarii Prawnej ARKANA dołączyła Małgorzata Stawicka, tegoroczna aplikantka radcowska. Stawicka specjalizuje się w prawie pracy i prawie europejskim. Do jej obowiązków będzie należeć m. in. opieka nad aktualnie prowadzonymi przez Kancelarię sprawami procesowymi oraz pomoc w bieżącym doradztwie dla biznesu. Z uwagi na biegłą znajomość języka niemieckiego odpowie także za obsługę klientów z zagranicy.

– Rozbudowa struktur firmy związana jest bezpośrednio z rozwojem Kancelarii Prawnej ARKANA. Od kliku lat tworzymy zespół specjalistów zorientowanych w profesjonalnym doradztwie biznesowym dla firm i przedsiębiorców. Zatrudnianie najlepszych ekspertów różnych dziedzin prawa stanowi istotną część realizacji strategii rozwojowej naszej Kancelarii – mówi Paweł Buszkiewicz, Partner w Kancelarii Prawnej ARKANA.

Małgorzata Stawicka doświadczenie prawne zdobywała m. in. w Dziale Prawnym Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Berlinie. Wcześniej pracowała również jako stażysta w jednej z gdyńskich jednostek Komisariatu Policji oraz w Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Gdańsk-Północ. W latach 2007-2009 realizowała praktykę prawną w Wydziale Cywilnym i Karnym Sądu Rejonowego w Sopocie oraz w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego w Wejherowie.

– Cieszy mnie możliwość dalszego rozwoju i współpracy z ekspertami zgromadzonymi wokół Kancelarii Prawnej ARKANA. Wierzę, że zdobyta wiedza i kilkuletnia praktyka zawodowa pozwolą mi przenieść moją pasję do prawa na efektywną realizację założeń dla obecnych i nowych klientów Kancelarii – mówi Małgorzata Stawicka, aplikant radcowski Kancelarii Prawnej ARKANA.

Absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Dyplomacji w Gdyni czas wolny poświęca dalszemu doskonaleniu zagadnień prawnych oraz zgłębianiu tajników sztuki fotografowania.

Więcej informacji dostępnych jest również w dziale Zespół.

Arkana