Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

ARKANA zawiązuje stałą współpracę ekspercką z mediami

Wraz z początkiem roku prawnicy Kancelarii Prawnej ARKANA rozpoczęli stałą współpracę z trójmiejskimi i ogólnopolskimi mediami. Eksperckie porady dotyczące prawa pracy pojawią się m. in. w serwisie WP.PL oraz w poniedziałkowym wydaniu Dziennika Bałtyckiego.

– Dotychczas współpracowaliśmy głównie z mediami internetowymi podejmując tematy związane z biznesem i prowadzeniem firmy. Cieszy nas możliwość bezpośredniego kontaktu z czytelnikami poprzez budowanie odpowiedzi na wieloaspektowe zagadnienia dotyczące również prawa pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy świadomość, jakie sprawy najczęściej dotykają pracowników i pracodawców i w jaki sposób właściwie na nie reagować – mówi Tomasz Lewandowicz, Kancelaria Prawna ARKANA.

Porady autorstwa prawników Kancelarii ARKANA dostępne są m. in. w wydawanym w poniedziałek dodatku „Praca” w Dzienniku Bałtyckim – jednym z najbardziej poczytnych periodyków na rynku trójmiejskim, a także w serwisie Praca.WP.PL. W obu mediach to czytelnicy inicjują podejmowane przez prawników tematy i otrzymują kompleksowe, bezpłatne porady związane bezpośrednio z poruszanym przez nich, indywidualnie rozpatrywanym zagadnieniem.

Więcej informacji dostępnych jest również w dziale Media o nas.

Arkana