Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

ARKANA w serwisie Facebook

Kancelaria Prawna ARKANA, świadcząca kompleksowe wsparcie biznesowo-prawne, uruchomiła oficjalny profil w serwisie Facebook. Obecność firmy na portalu społecznościowym umożliwia jeszcze lepszą komunikację z klientami i przedsiębiorcami poszukującymi profesjonalnej porady prawnej.

Założeniem powstałego profilu jest bieżąca edukacja osób zgromadzonych wokół serwisu z zakresu prawa i porad biznesowych. Dołączający do profilu Kancelarii Prawnej ARKANA zyskują przystępny, nieskrępowany dostęp do porad oraz bieżących informacji na temat nowych regulacji prawnych.

– Facebook okazał się narzędziem, dzięki któremu możemy rozmawiać i inicjować wybrane tematy. Znaleźliśmy miejsce, w którym możemy dzielić się swoimi opiniami i poradami, ale również otrzymywać sygnały zwrotne, zarówno od  stałych, jak i potencjalnych klientów. Chętnie służymy pomocą, dlatego zapraszamy na bezpośrednie konsultacje, podczas których będziemy wspólnie z klientem wyjaśniać dane kwestie prawne – mówi Paweł Buszkiewicz, Kancelaria Prawna ARKANA.

Profil Kancelarii, wraz z jego uruchomieniem, zgromadził osoby zainteresowane rzetelnym doradztwem biznesowym. Lekcje prawa dla przedsiębiorców i komentarze ekspertów z zakresu zmian prawnych związanych z funkcjonowaniem firm dostępne są pod adresem: http://facebook.com/Kancelaria.Prawna.Arkana.

Arkana