Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

ARKANA uczestnikiem spotkania Master Business Club

Kancelaria Prawna ARKANA została zaproszona do udziału w śniadaniu biznesowym organizowanym przez Master Business Club. Tematem spotkania skupiającego elitarnych przedstawicieli świata biznesu, nauki, sztuki oraz polityki było rozpoznanie sporów gospodarczych.

Październikowe śniadanie organizowane przez ekskluzywny klub ludzi biznesu i sukcesu odbyło się w gdyńskim Hotelu Nadmorskim. Przedstawiciele Kancelarii Prawnej ARKANA wzięli udział w rozmowach poruszających m. in. kwestie dotyczące sporów arbitrażowych.

– Cieszy nas udział w tak elitarnym przedsięwzięciu i możliwość dyskusji na wybrane, niezwykle istotne dla ludzi biznesu, zagadnienia. Zaproszenie Kancelarii, jako jednego z nielicznych gości nie należących do klubu, jest dla nas dużym wyróżnieniem, a dla przedsiębiorców okazją do skorzystania z profesjonalnej porady prawnej – mówi Paweł Buszkiewicz, Kancelaria Prawna ARKANA.

Kolejne spotkanie Master Business Club planowe jest w listopadzie.

Arkana