Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

ARKANA otwiera filię w Suwałkach

Trójmiejska Kancelaria Prawna ARKANA otwiera filię zlokalizowaną na wschodzie Polski. Nowe biuro ma zapewnić bezpośredni kontakt klientom biznesowym spoza Trójmiasta z prawnikami Kancelarii. Rozszerzenie zasięgu terytorialnego jest konsekwencją założeń strategicznych ARKANY przyjętych na rok 2011.

Dynamiczny rozwój i rosnące zainteresowanie usługami prawnymi klientów znalazło przełożenie w planowanym od dawna rozszerzeniu zasięgu terytorialnego ARKANY. Przeprowadzone badania oraz koncentracja zainteresowanych współpracą klientów biznesowych sprawiły, że pierwsza z realizacji planowanych przez ARKANĘ, zostanie podjęta w Suwałkach.

– Dbamy o bezpośredni kontakt z licznym gronem naszych klientów będących przedstawicielami największych polskich marek zgromadzonych nie tylko w Trójmieście, ale także poza jego granicami. Właśnie dlatego, od dłuższego czasu planowaliśmy realizację kluczowych dla nas działań związanych z rozwojem firmy m. in. poprzez otwarcie nowych placówek. Powstanie biura w Suwałkach sprawi, że reprezentowani przez nas klienci zyskają stałą możliwość jeszcze częstszych, bezpośrednich konsultacji prawnych z naszymi przedstawicielami oraz zapewnienie o możliwości uczestnictwa naszych ekspertów w prowadzonych przez firmy rozmowach biznesowych czy negocjacjach handlowych – podkreśla Paweł Buszkiewicz, Kancelaria Prawna ARKANA.

Uroczyste otwarcie biura w Suwałkach zostało zainicjowane wraz z początkiem nowego roku. Kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 504-527-015.

Więcej informacji w dziale Kontakt.

Arkana