Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

ARKANA gościem spotkania Pomorskiego Klastra ICT/ETI

11 kwietnia br. w Gdańsku odbyło się spotkanie firm skupionych wokół Pomorskiego Klastra ICT/ETI. W śniadaniu biznesowym, w charakterze gościa, uczestniczyła również Kancelaria Prawna ARKANA.

Pomorski Klaster ICT/ETI skupia wokół siebie przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą biznesową oraz efektywnym połączeniem i wykorzystaniem potencjału pomorskich firm. Dzięki ciągłemu wspieraniu idei przedsiębiorczości oraz innowacyjności członkowie Klastra wpływają na rozwój gospodarki polskiej. ARKANA miała okazję wspólnie z uczestnikami Klastra porozmawiać na temat rozwoju trójmiejskiego biznesu.

– To bardzo ciekawa inicjatywa pozwalająca firmom na wspólną wymianę doświadczeń biznesowych i wsparcie w wybranych obszarach. Dzięki niej współpracujący przedsiębiorcy zyskują większy dostęp do wykwalifikowanych usług. Cieszę się, że mogliśmy spotkać się z członkami Pomorskiego Klastra i poruszyć ważne dla firm kwestie biznesowo-prawne – mówi Joanna Buszkiewicz, Kancelaria Prawna ARKANA.

  • Pomorska.tv - Pomorski Klaster ICT/ETI

Arkana