Arkana Gdynia - Warszawa - Suwałki

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Kancelarii oraz licznymi poradami pojawiającymi się m. in. w tytułach prasowych i internetowych.

Wróć

Agnieszka Hervy dołącza do zespołu Kancelarii ARKANA

Kancelaria Prawna ARKANA pozyskała nowego prawnika. Od stycznia 2010 r. do zespołu dołączyła Agnieszka Hervy, ekspert z zakresu prawa finansowego i prawa pracy.

Agnieszka Hervy, prawnik i autorka artykułów doradczych z prawa pracy, doświadczenie zdobywała m. in. w Sądzie Gdańsk-Południe, gdzie uczestnicząc w toku rozprawy odpowiadała za sporządzanie projektów wyroków i postanowień sądu. W ARKANIE odpowiadać będzie za wszelkie sprawy dotyczące postępowania cywilnego, administracyjnego i administracyjno-sądowego.

– Możliwość pracy w takiej kancelarii jak ARKANA jest dla mnie ważna. Cieszę się, że moimi kompetencjami będę mogła wesprzeć zespół ekspertów – podkreśla Agnieszka Hervy, Kancelaria Prawna ARKANA.

Agnieszka Hervy zajmie się także przygotowywaniem wszelkich pism prawnych, takich jak pozwy, wnioski, odwołania, zażalenia oraz skargi. Do jej zadań należeć będzie również przygotowanie opinii prawnych, opiniowanie projektów umów oraz redagowanie publikacji eksperckich o charakterze porad przeznaczonych dla czytelników mediów prasowych i elektronicznych.

Więcej informacji dostępnych jest również w dziale Zespół.

Arkana